Taşıt kredisi çekmek mi istiyorsunuz? Hangi bankanın daha iyi şartlarda taşıt kredisi verdiğini öğrenmek için bu yazıyı okumanızda fayda var. Enuygunkredim.net aracılığıyla taşıt kredisi almak için en iyi seçenekleri öğrenebileceksiniz. Örnek üzerinden gidecek olursak 40.000 TL miktarında 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanarak bir araba almak istiyorsanız Vakıfbank yüzde 1,65 faiz oranıyla aylık 1.299 TL’ye taşıt kredisi kullandırıyor. Halkbank kredi taşıt kredisi olarak %1,60 faiz oranıyla aylık 1.283 TL’ye toplamda 61.789 TL geri ödeyerek kredi kullanmanıza fırsat tanıyor. 

Finans bilgileri  diyorsanız Halkbank bu örnekte %1,6 puanlık faiz oranıyla en iyi fırsatı sunan banka cevabını verebiliriz.

Taşıt kredisi veren diğer bankalar Garanti Bankası yüzde 1,74 faiz oranı, Deniz Bank yüzde 1,79 faiz oranı, Ziraat Bankası yüzde 1,63 faiz oranı şeklinde faizlerle taşıt kredisi veriyorlar. Ayrıca taşıt kredisi seçerken alacağınız taşıtın 1.el ve 2.el olma durumuna göre ayrıca faiz oranları değişebilmektedir.

Detaylar için https://www.enuygunkredim.net

Kategoriler: Blogging