Mersin Diş Hekimi, 2015 yılında kurulan poliklinik Dr. Fatih Şentut yönteminde diş hekimliği branşında hizmet vermeye başlamıştır. Kliniklerde yedi diş ünitesi ve üç uzman diş hekimi bulunmaktadır. Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonları açısından önem arz etmektedir.

Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen diş hastalıkları, ilerleyen zamanlarda daha kritik sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Mersin diş hekimi tarafından yapılan tüm hizmetler, Avrupa standartlarındadır. İdeal Dent, mesleki birikimini teknoloji ile birleştirmiş ve tedavi hizmetlerinde kullandığı ekipmanlar yine günümüz teknolojisi ile üretilmiştir.

Ağız ve diş sağlığının öneminin altını çizen kurum, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerinden ödün vermeden meslek ilke ve ahlakına bağlı hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Mersin diş hekimliği, güvenilir bir tanı ve tedavi yöntemleri uygulamaktadır.

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel araştırmayı yapmakta ve uygulamayı takip eden uluslararası referanslara sahip bir sağlık merkezi haline gelmiştir. http://mersinidealdent.com

Aynı zamanda ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik yeniliği ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Hastalarına uyguladığı tedavi yöntemleri, uzman doktorlar tarafından karar verilmekte ve gerekli tüm analizler yapılmaktadır.

Mersin diş hekimliği, bilimsel vicdanı ve etik ilkelerden asla ödün vermemekle beraber, insanlık onuruna saygılı, açık dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti vermektedir.

Kategoriler: Sağlık Haberleri