Birbirinden değişik araç modelleri ile hizmet veren firmamız, müşterilerimizin konforlu bir şekilde ulaşım ihtiyacını karşılamasını amaçlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçların bakımları zamanında yapılmakta ve güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır. İzmir araç kiralama sektörünün lider bir kurumu olmakla beraber, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile de bilenen firmamız, oturduğunuz yerden ve bulunduğunuz bölgeden zahmet bir şekilde araç temin etmenizi sağlamaktadır.

İnternet üzerinden istediğiniz aracı seçerek firmamızın müşteri temsilcilerine bildirmeniz, günümüz teknoloji ile üretilmiş araçlarımızın birine sahip olmanız için yeterli olacaktır. Ayrıca ekonomik fiyatlarımız sayesinde ulaşım ihtiyaçlarınızı minimum seviyede tutabilir ve araçlarımız sayesinde rahat bir yolculuk yapma şansını bulabilirsiniz. Hizmete sunmuş olduğumuz tüm araç modellerimiz garantili ve kaskoludur. Herhangi bir arıza durumun teknik servis hizmetimiz de mevcuttur. Genel çalışma prensibimiz, müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesidir.

FİRMAMIZ VE ARAÇLARIMIZ

 İzmir’de araç kiralama firması olarak, hizmete sunduğumuz tüm otomobillerimiz akıllı beyinlere sahip, donanımsal olarak zengin ve yakıt olarak da tasarrufludur.

Yani müşterilerimizin hem rahat hem de ekonomik bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi için, tüm araçlarımız fonksiyonel bakımından oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Dilediğiniz aracımızı istediğiniz sürelerde kiralayabilir ve yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz.

Ayrıca yapılan tüm kiralama işlemleri, resmi belgeler ile güvence altına alınmaktadır. Araçlarımız ile istenmeyen kazalar yaşandığı takdir de ise, kasko hizmetimiz sayesinde müşterilerimizden aşırı bir miktarda ücret talep edilmemektedir.

Kategoriler: Yaşam