Beylikdüzü ütüleme servisi, İstanbul’un nezih alanında hizmet veren, evden çalışan kadınları destekleyen bir düzendir. Ütü eğer vakit kaybıysa sizin için, hiç endişelenmeyin. Siz, o zamanı dostlarınızla sohbet ederek geçirirken zamanla yarışan kadın çalışanlarımız sizler için çamaşırlarınızı ütülesin. Evinizden alınıp evinize 48 saat içerisinde teslim edilen çamaşırlar ile gönlünüz rahat bir şekilde hayatınıza devam edin.

Beylikdüzü Ütüleme Hizmetleri Servisi

Eğer şöyle bir endişeniz varsa onun da çözümü var. Çamaşırlarınızın güvenliği konusundaki endişeniz için ürün sigortalama uygulamamız mevcut. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi halinde sigorta yapılan üründen zararınız karşılanarak mağdur olmanız engellenmiş olacaktır. Beylikdüzü ütüleme servisi konusunda, İstanbul’un seçkin muhitlerinden bir tanesidir ve değerli müşterilerimizin firmamıza karşı duyduğu güven oldukça önemlidir.

Biz de müşteri memnuniyetini esas alan bir kurum olduğumuzdan dolayı kadın dayanışması çerçevesinde çalışan kadınlarımız adına gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizle de bu gururu paylaşmaktayız. Bu yüzden ütülere ayrılan zamanı kayıp olarak gören değerli müşterilerimize destek olmak adına ütülenecek çamaşırlarını bir pakette alıp 48 saat içerisinde düzenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Aslında tam olarak zamana hizmet etmekteyiz. Sizin değerli zamanınızı size geri vermekle birlikte, ütülenmiş tertemiz çamaşırlarınızı da yanında Beylikdüzü ütüleme servisi olarak teslim etmiş oluyoruz. Hem zaman hem enerjiden tasarruf eden değerli müşterilerimiz, ütüye ayıracağı vakti değerli dostları ile kahve veya sohbet ederek geçirerek aynı zamanda da kadın çalışanlarımızın istihdama katılmasını desteklemiş oluyor.

Kategoriler: Yaşam