Trafik kazaları hiç istenmeyen, mal ve can kayıplarına yol açabilen ciddi olaylardır. Bu olaylardan sonra pek çok hukuki hakkınızın olduğunu unutmamanız gerekiyor. Hasarlı trafik kazalarında, ölümlü ya da yaralanmalı durumlarda sigorta firmasının birtakım sorumlulukları kanunen bulunmaktadır. Özellikle son dönemde yasalaşan değer kaybı yönetmeliğine göre belli şartların oluşması halinde aracınızın trafik kazası sonucu düşen değerine karşı karşı sigorta firmasından tazminat talep edebiliyorsunuz.

Firma olarak araç değer kaybı tazmini başta olmak üzere ölümlü ve yaralanmalı kaza tazminat işlemleri, kazanç kaybı tazminat işlemleri, sigorta tahkim komisyonu takibi ve sigorta adli dava takip hizmetlerini sizlere sunuyoruz. 21 yıllık deneyime sahip firmamız uzman avukat ve eksper çalışanlarımızla sizlerin hizmetindedir. Hızlı ve sonuç odaklı çalışmalarımızla hakkınız olan tazminatların takibi ve tahsilini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında evrakların hazırlanması, raporların oluşturulması, dosyalama işlemleri, bilirkişi raporlarının çıkartılması, dava süreçlerinin takibi ve karar verilen tazminatın sigorta şirketinden tahsilini sizler adına gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçler için yapmanız gereken bize başvurmak ve vekalet vermektedir detaylı bilgi için hasarliaracdegerkaybi.com

Meydana gelen değer kaybı hesaplaması belli kurallara göre yapılmaktadır. Buna göre aracınızın modeli, yaşı, kilometresi ve kazada oluşan hasarlar belirleyicidir.

Tampon, plastik aksamı ve far gibi bölgelerde oluşan hasarlar için değer kaybı oluşmamaktadır. Tüm bunlar için uzman desteği çok önemlidir. Firmamız tüm bu konularda en profesyonel hizmetleri sizler için sağlamaya devam etmektedir.

Kategoriler: Blogging