Akustik difüzor panel ile birlikte şıklıkla yarışan bir sistem elde etmekle birlikte, ses yalıtımını, ses emişini en iyi şekilde yapan bir sistemle de karşılaşmış olursunuz. Doğal malzemelerden oluşan bu panel sistemi ile hem dekoratif göz zevkine doyurucu güzelliği ile bulunduğu ortama ferahlık ve şıklı sağlaya sistem, dağınık yüzeye çarpan sesi en iyi şekilde toplayarak sesin belirli şekilde ortama dağılımını sağlamaktadır. Panel duvarlar sayesinde yapılan bu sistemi akustik difüzor panel, görevini en iyi derecede yerine getiren bir mekanizma bütünü ile sağlamıştır.

Özellikle belirli derecede istenen boyutlar da üretilebilmekle beraber standart ölçüler olan 50×50 cm ve 60×60 cm gibi boyutlar da mevcuttur. İstediğiniz ortama gerekli olan her türlü özel üretim yapılabilmektedir. Genellikle müzik odası, reji odası, bateri odası gibi yerlerde kullanılan bu sistemin parçalarının doğal olması da tercih sebebi halini almaktadır. Ortamdaki seslerin enerjisi yüksek olan hallerini ortama dağıtarak en iyi sesi verme görevini üstlenen sistemle birlikte duvar ve tavanlara uygulanabilmektedir. Detayları buradan öğrenebilirsiniz http://galaakustik.com/akustik-ahsap-panel/

Genel anlamda küçük ortamlarda daha fazla tercih edilen difüzor akustik panel ses akustiğini düzenleyen popüler sistem olarak tercih edilmektedir. Son zamanlarda popüler ahşap dekoratif ürünü olarak talep edilen sistemle hem ses dağılımını yapması hem de göze hitap etmesi ile oldukça yoğun tercih edilmektedir.

Kategoriler: Yaşam