Bim, çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünlerin, uygun fiyatlarla satışını yaparak marketçilik sektöründe hızlı bir giriş yapmıştır. Açıldığı ilk günlerde, ekonomik fiyatları nedeniyle yoğun talep gören bim, hala popülerliği devam eden büyük indirim marketler zinciridir. Bim’in bu derece tercih edilmesinde, ekonomik fiyatlarının yanısıra her cuma bünyesinde satışını gerçekleştirdiği aktüel ürünler de önemli rol oynamaktadır. Aktüel ürünler, her bütçeden insanın yakından ilgilendiği indirimli ürünlerden oluşmaktadır.

Aktüel ürünler, sadece bim tarafından değil diğer marketler tarafından da satışı yapılan ürünlerdir. Öncüsü bim olsa da, A101 ve Şok aktüel da, aktüel ürünlerle kazancını arttırmıştır. Hem kendi markasını hem de diğer markaları, değişik bütçe ve zevklerden insanların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla satışa sunan A101’in kısa bir sürede büyüyerek ülkemizin her yerinde şube açmasında aktüel ürünlerin katkısı büyüktür. A101 aktüel ürünler, akla gelebilecek her ihtiyacın karşılanabilmesi için her hafta değişmektedir. Öyle ki ,bazen televizyon ve dolap gibi büyük eşyalar da, aktüel ürünler arasında yerini almaktadır.

Kaliteli ürünlerin ekonomik fiyatlarla ve stoklarla sınırlı olmak üzere indirim marketleri tarafından haftalık periyodlarla satışa sunulması, vatandaşların aktüel ürünlere olan ilgisini sürekli arttırmaktadır.

Kategoriler: Yaşam